Informace o mně

O mně

             Jmenuji se Vlasta Šibalová, jsem nutriční poradce pro dospělé i děti. Pracuji v Luhačovicích v poradně ve vile Libuši a v ENERGY klubu Luhačovicích.

Specializuji se na diagnostiku obezity, zdravotního stavu podle celostní medicíny. K tomu používám velmi přesný lékařský diagnostický přístroj In BODY 230.

Zapojila jsem se do projektu ‚,S dětmi proti obezitě¨ . Hlavním cílem projektu je snížit výskyt obezity již v dětském věku. V rodinné terapii se pracuje s dětmi, které mají nadváhu. Motto projektu zní: „Lépe dnes řešit 2 kg nadváhy, než za 2 roky 20 kg obezity“.

            Zaměřuji se na práci s maminkami na mateřské – zde pracujeme na racionálním jídelníčku, případně i redukčním jídelníčku pro maminky, které se rok po porodu vracejí na svou váhu před těhotenstvím.

            Další část mé práce spočívá v pořádání redukčních skupinových kurzů. Kurzy nejsou zaměřeny jen na redukci váhy, navštěvují je i lidé, kteří se zajímají o racionální výživu.

            Dále se zabývám pořádáním přednášek na téma správného stravování pro děti i dospělé.

           Do svých redukčních plánů zapojuji i pohybovou aktivitu. Moderním a efektivním trendem pohybové aktivity je severská chůze (nordic walking). Sama ji ráda provozuji, proto jsem se stala instruktorkou toho velmi účinného sportu pro hubnutí.

            Na své práci mám ráda, když vidím, jak se lidé mění. Už nejsou unavení a bez energie, ale jsou plní života a energie a v neposlední řadě „krásní a spokojení sami se sebou“.

 

      

ROK 2013

2.2. 2013 - Školení od firmy SERAFIN – oborný seminář na téma Čajové koncentráty a novinky v oblasti tinktur z bylin a tinktur z pupenů.

21.4. 2013 - Absolovala jsem školení v metodice behaviorální terapie obezity STOB.

Moje certifikáty a osvědčení

 

undefined

undefined